Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

None
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Jaký byl letošní Festival Fantazie?

User Rating:  / 1
PoorBest 
Details

Dvěma slovy?

Totally awesome! (Naprosto boží!)

Ne, vážně, vrátila jsem se v pátek, festival skončil v neděli a já mám pocit, že tam ještě tak trochu jsem. Možná je to i tím, jak se probírám fotkami, opakuji si to, co jsme všechno zažili, a koluje mi v hlavě, co asi zažijeme příště... a při tom vytvářím video.

A co tam tedy všechno proběhlo?

 

Přednášky o hercích, o fanfiction, o hudbě, o Warner Bros studiu, o podivnostech ve světě JKR (př. rozložení hradu, školství pro kouzelníky nebo třeba obraceč času), o StarKids (o skupině, která vytvořila Very Potter Musical); workshopy, kde se vyráběly hůlky, kluběnky, lektvar štěstí, korálkové drobnosti a věci z FIMA; hry a soutěže, dokonce i souboj týmů z fandomů Harry Potter, Star Trek a Star Wars, famfrpál; nacvičování písně Get Back To Hogwarts a předtančení na Vánoční ples; ples samotný; kouzelné večerníčky s bajkami Barda Beebleho ve scénickém provedení; drinking game s filmem Harry Potter a Ohnivý pohár… a spousta dalších věcí.

Kdo chtěl vyrazit do Bradavic, měl opravdu tu možnost a na plese se dokonce mimo mnoha studentů sešlo i podstatné procento učitelského sboru v čele s Pomonou Prýtovou a Sibylou Trelawneyovou.

Co bych ale dál dodávala, zkuste si to posoudit sami;-) (nepodařilo se mi to video vložit...)

https://www.youtube.com/watch?v=x0JvY5Z3gJo&feature=youtu.be

 

A příští rok, pokud to bude jen trochu možné, znovu!

   

Statistiky

Visitors
1680
Articles
1295
Web Links
34
Articles View Hits
3510150
   

Toplist

TOPlist

   

RSS

   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz