Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

None
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Projekt Harry Potter Drabbles

User Rating:  / 0
PoorBest 
Details

HPD

Vážení autoři, milí čtenáři, příznivci fenoménu Harryho Pottera,

tímto bych vás chtěla pozvat k účasti, ať už jakékoliv, na projektu Harry Potter Drabbles, který právě vzniká. Patoložka si totiž řekla, že toho má na bedrech nějak málo, a tak si dobrovolně ještě něco přibrala.

Vlastně mě k celému tomu nápadu přivedly překlady drabblíků a jednorázovek, a protože se mi opravdu moc líbilo, jak v zahraničí fungují různé soutěže a výzvy, řekla jsem si: Proč něco takového neudělat i u nás? Talentů a šikovných lidí máme dost, inspirace je nekonečná, stačí se rozhlédnout… Prostě a jednoduše, na webu http://hpdrabbles.webnode.cz bude každý pátek dopoledne vypsaná jedna výzva různého charakteru – téma, situace, klíčové slovo nebo třeba obrázek. A kdo se bude chtít zapojit, napíše drabble a odešle ho tam (nebo si ho uveřejní u sebe a pošle jen odkaz). Výzvy nejsou časově omezené, pár pravidel jsme publikovaly na stránkách. Jediné omezení se týká striktního zaměření na svět Harryho Pottera, i když bych samozřejmě ocenila, kdyby se tam aspoň občas mihl nějaký ten slash…

Doufám, že se budeme všichni bavit a třeba nám to vlije trochu té nové krve do žil, vždyť těch 100 slov není zase tak moc, ne?

Za celý Drabble tým se těší

Patoložka

http://hpdrabbles.webnode.cz/

http://hp.drabbles.cz/index.php/cs/

   

Statistiky

Visitors
1680
Articles
1295
Web Links
34
Articles View Hits
3510022
   

Toplist

TOPlist

   

RSS

   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz