Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

None
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Proč se objevit na letošním Festivalu Fantazie?

User Rating:  / 0
PoorBest 
Details

Termín: 1.-12. 7. 2015

Místo: Chotěboř


AKTUALIZACE časoprotoru přednášek :-D

Když tak nad tím uvažuji, vážně je třeba důvod mimo toho, že ten festival prostě je? Opravdu? Tak já ho pro vás najdu. A může to být třeba jeden z následujících:

 

  1. Spousta zábavy na přednáškách, workshopech, u filmů, besed, tvoření, s autory, s herci, u cosplayů, u jídla, u deskovek, u… ani nevím u čeho všeho.
  2. Dobytí energie a načerpání inspirace.
  3. Prostě setkání s lidmi, kteří myslí na podobné věci.
  4. Možnost převléknout se za oblíbenou postavu, aniž by se na vás lidi dívali skrz prsty.
  5. Něco se dozvědět.
  6. Protože má Patoložka přednášky.

Hmm, ano, je to tak. Přednášky jsem vedla již v loňském roce, jednu na téma Fanfiction překlady a jak na ně a druhou na téma Drabble tvorba ze světa Harryho Pottera. V letošním roce jich mám v plánu víc, a proto bych vás na ně ráda pozvala.

Bude se jednat o následující pořady, na kterých právě teď pracuji a pilně je připravuji:

 

Linie Harry Potter (1.-7. 7. 2015)

Souboj pairingů (1h) - pátek 3. 7. v 22:00

Anotace: Poznejte nejrůznější páry z fanfiction tvorby z fandomu Harry Potter a přijďte si zvolit ten váš. Uvidíme videa, pobavíme se a zasoutěžíme si.

O hůlkách (1h) - čtvrtek 2. 7. v 17:00

Anotace: Jedno z prvních setkání Harryho Pottera s kouzelnickým světem bylo v obchodě s hůlkami pana Ollivandera. Podíváme se do takového obchodu, poznáme druhy hůlek a jejich výrobce, probereme si teorie a podíváme se, jaké hůlky používali hlavní představitelé ságy.

Mizivá šance – maňáskové divadlo (2h) - spolu s Rowanou - pondělí 6. 7. v 20:00

Anotace: Dohody se Smrtí nikdy nebyly jednoduché, ani zadarmo, přesto jednu takovou Harry Potter uzavřel. A nikdy nelitoval… Maňáskové divadlo na motivy snarry povídky A Snowball´s Chance od Sheankelor. Romance, slash, bez věkového omezení.

 

Linie Fantasy & History (5.-9. 7. 2015)

Hobit, romantické vztahy ve filmu (1h) - středa 8. 7. v 20:00

Anotace: Filmy Hobbit 1-3 očima slashistky a romantičky, vážně-nevážně. Podíváme se na milostné vztahy, které jsme ve filmu dříve neviděli.

The Hollow Crown – V kruhu koruny (1h) - úterý 7. 7. v 17:00

Anotace: Jak díky vynikajícímu hereckému obsazení přitáhnout i mladou generaci k Shakespearovi. Ukážeme si, kteří herci to jsou a jakou roli v minisérii ztvárnili, včetně toho, odkud je známe my.

 

OrientCon (5.-9. 7. 2015)

Vampire Knight (1h) - čtvrtek 9. 7. v 12:00

Anotace: Příběh s upíry a o upírech, ale ne jen o nich. Poznejme denní a noční třídu Cross Academy, hudbu i zápletku mangy a anime a samozřejmě charismatické hlavní postavy.

 

No a to je všechno… Pokud se tam s někým z vás sejdeme, budu ráda. Poznáte mě tak, že budu mít na Harry Potter linii v ruce či na krku foťák a na sobě kostým… studentky Mrzimoru, Lenky Láskorádové, Sherlocka Holmese, Ciela Phantomhive, Grella Sutcliffa, Mimoně, elfky, elfa, Merlina, Kaiena Crosse, Yuuki Cross, burlesky a těžko říct, čeho všeho ještě dalšího;-)

 

   

Statistiky

Visitors
1680
Articles
1295
Web Links
34
Articles View Hits
3510173
   

Toplist

TOPlist

   

RSS

   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz