Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

None
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

XXII. Střípek

User Rating:  / 12
PoorBest 
Details

 

XXII. Střípek doteků

 

Ten večer se milovali. Severus byl jako neuhasitelná žízeň a Harry, který byl zahradou, jež vláhu vlastně dosud nepoznala, mu to nemohl zazlívat. Ani nechtěl.

Příliš nemluvili. Všechna slova umlčená dalším polibkem nebo slastným příslibem doteků přes oblečení i těch přímo na kůži.

Bylo to málo. Bylo to dost.

Bylo toho někdy až příliš…

Přesto ani jeden z nich neřekl dost.

Hořící plamen v krbu zanechával na stěně mihotavé stíny a ty jejich je ve svém tanci doplňovaly.

Možná jeden od druhého čekali, že to bude ´dej mi´. Smrtijed a Vyvolený, oba nesli silná jména, očekávání, která nešlo jen tak zničit na popel, a přesto nějak dokázali, že to místo toho ´dej mi´ bylo spíše ´pokud mohu, dám´.

„Myslel jsem, že bys mi to nikdy nedovolil,“ vydechl Harry proti jeho hrdlu, když se mu přestala trochu točit vším tím omámením hlava.

Severus mu věnoval přezíravý pohled, koutek úst pozvednutý v úšklebku. „Očividně sis myslel špatně,“ odpověděl a sklonil se znovu k jeho odhalené kůži, prameny vlasů jako závěs šimrající a laskající zároveň, rty, jazyk a zuby neuvěřitelné ve své vynalézavosti.

„Očividně,“ uchechtl se Harry a cítil se ještě více opilý všemi těmi pocity. Ruce pevně obtočené kolem jeho zad, nohy jako smyčky propletené jedna kolem druhé, klíny částečně rozhalené, to, jak se jim chvílemi dostávalo pozornosti víc než dost, a dvě srdce tlukoucí do hrudních košů silou zvonů na věži.

Musel na ně být zvláštní pohled…

Harry se v duchu se uchechtl. Nikdy by se nechtěl vidět Ronovýma očima. Z toho by se nevzpamatoval, byla by to jeho smrt a konec přátelství. Ale těma svýma… Ano. Zář odrážející se od kůže, planoucí pohledy vpíjející se do sebe, hladovějící ústa hledající ta druhá… Skutečnost, která předčívá všechny nejpropracovanější představy.

Zaklonil hlavu do opěradla a znovu vydechl. A pak se nechal unášet na dalších nedočkavých vlnách. Vášeň a touha. Blízkost v té chvíli. Užuž si myslel, že nedokáže další vstřebat, užuž se domníval, že to nedokáže dát, a pak přešla další z vteřin a on s rukama zatnutýma přijímal a dával, jako by to byla nejpřirozenější věc.

A asi i byla.

Protože, třebaže ani jeden z nich nebyl podroben tomu druhému, vědomí, že právě to udělat nemusí a přesto se nasytí, ukolébalo nakonec jejich smysly a oni usnuli, možná trochu nepohodlně, přesto společně tam, kde ten večer všechno začali.

   

Statistiky

Visitors
1680
Articles
1295
Web Links
34
Articles View Hits
3510031
   

Toplist

TOPlist

   

RSS

   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz