Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Právě takové...

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

snarry

Právě takové…

Autorka: Patoložka; Beta-read: Claire

Romance, slash

Upozornění: 18+ (od začátku až do konce)

Postavy: Harry Potter, Severus Snape

Popis příběhu: Harry Potter prostě někdy moc dobře víc, co chce…

Postavy v tomto příběhu jsou majetkem JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševní vlastnictví překladů různých jmen, názvů a míst patří pánům Medkům, kteří tuto ságu přeložili do češtiny a paní Petrikovičové a paní Kralovičové, které ji přeložily do slovenštiny. Autorská práva k povídce vlastní Patoložka, která napsala tuto fanfiction. Tato povídka nebyla napsaná za účelem zisku.

A/N: Pro Máju a Lachima. Zkusila jsem TO a tohle z toho vyšlo.

 

ooOoo

 

„Harry,“ pronesl Severus zadýchaně a až bytostně si uvědomoval tu chladnou kamennou zeď za zády, Harryho ruce na svém těle, své divoce bušící srdce a… „Víš jistě, že to chceš?“

Mladší muž polevil ve svém počínání a trochu se zamračil. „Jestli máš na mysli to, že se s tebou chci milovat, tak ano, to chci,“ odpověděl Harry a usmál se.

Severus si ho zamyšleně prohlížel. „Je to velký krok,“ připomněl mu.

„Já vím,“ řekl vážně Harry, vpíjel se do něj pohledem. Pak se k němu naklonil a těsně u ucha zašeptal: „Risknu to, pokud nic nenamítáš…“

Severus dokázal jen roztřeseně zavrtět hlavou, než se mladší muž trochu odtáhl a ústa se mu roztáhla do hravého úsměvu. „Tak, kde jsme to skončili?“

ooOoo

Ty pocity byly tak intenzivní. Už to bylo dlouho, tak zatraceně dlouho, co něco podobného zažil. Ale nevzpomínal si, že by ho předtím někdo tahle pohladil, s takovým výrazem na tváři, že by on sám mohl někomu přinést rozkoš, že by se mu někdy někdo úplně odevzdal… A Harry to udělal. Všechno. Miloval se s ním bez ostychu a bázně, bez jakéhokoliv náznaku znechucení, jen s rozechvěním a radostným očekáváním toho, co přijde.

To mladé, překrásné tělo se k němu tisklo s takovou vášnivou touhou a oddaností, až se z toho Severusovi točila hlava. Chtěl ho. Tak moc ho chtěl, až to snad ani nebylo skutečné. Ale tohle nemohl být sen, ty pěkné sny se Severusovi vyhýbaly, jako by si je snad ani nikdy nezasloužil.

Severus zbožňoval doteky, to, jak mohou bříška prstů ladně přejíždět po teplé a měkké kůži, ale už před lety se smířil s tím, že k tomu nedostane možnost. Ovšem teď, v tuhle chvíli, kdy se na něj Harry takhle usmíval a díval se na něj něžně smaragdovýma očima, kdy ho jeho ruce ponoukaly k vlastním odvážným průzkumnickým činům, si to nedokázal odepřít. Cestoval po tom těle, které mu vycházelo vstříc, a do mysli i duše si vrýval každičký detail, aby nikdy, nikdy nezapomněl.

A přišly polibky a ve vzájemné kombinaci s doteky i samy o sobě byly prostě… takové, které vás připraví o dech i o rozum. Ústa na ústech se setkávala s urputností i něhou podle tempa milování, podle současné potřeby. Ne, tohle nebylo jen o chtíči a sexuálním napětí, bylo v tom daleko víc.

A když se ta roztoužená ústa vydala cestovat po jeho těle, Severus se málem neudržel na roztřesených nohou. Ještě, že stála ta pohovka tak blízko. Harry se na ni svalil a svezl Severuse s sebou. Mistr lektvarů mu přistál na obnaženém hrudníku a mladík se jen zvonivě zasmál a znovu ho políbil, jako by se ho nemohl nabažit.

Tak takové to je? Když po vás někdo opravdu touží? Když ho vaše pouhá přítomnost rozechvěje? Když ho váš pohled dokáže přimět k úsměvu a pohlazení ke slastnému přivření očí? Takové? Právě takové? Na to by se dalo zvyknout…

Prozkoumával právě ústy Harryho rychle se zvedající hrudník a nechtěl vynechat ani kousíček, když uslyšel roztřesené: „Severusi… Vezmi si mě.“

Zvedl zmateně hlavu a spočinul na té mladé tváři pohledem. Ty mi dovolíš? „Ty chceš?“ zachrčel.

„Ano!“ kývnul horlivě. „Prosím. Teď. Chci tě.“

Severus ho umlčel polibkem. Není nic, co bych ti odmítl a ty si myslíš, že musíš prosit?

Chtěl ho přetočit na břicho, ale Harry ho zastavil. „Ne, chci tě vidět, Severusi.“

„Dobře,“ souhlasil ochraptěle.

Prsty mu klouzal po těle níž a níž, ale jeho ústa neopustil. Vychutnával si to a možná je tím oba držel nad vodou, aby se neutopili v rozbouřených vodách vzrušení. Harry pokrčil nohy, Severus ho podložil, a potom pohladil ty citlivé vnitřní strany stehen a Harry se prohnul v odezvě a zaskučel. Nádherný.

Nevadilo, že bylo jejich počínání nezkušené a možná trochu rozpačité. Pohltila je intenzita okamžiku, požitek ze vzájemného kontaktu. Na přemýšlení nezbývá prostor, když se rozum roztápí v emocích tak syrových, že žhnou jako plamen. Zbývá jen dýchat a vnímat všemi smysly to, co máte před očima, pod rukama, i to, co jen tak někde mlhavě cítíte.

Harry se mu otevřel a Severus do něj opatrně vstoupil. Věděl, že ho připravil dost a přesto Harrymu ze stisknutých víček vyklouzla slza a z úst přidušený vzlyk, jak se to snažil potlačit. Severus ho zlehka pohladil po skráni a chtěl se odtáhnout, ale mladší muž ho skoro zoufale zadržel. „Ne…“ zašeptal. „Jen… mi dej chvilku.“

Severus přikývl a rukou sklouzl k týlu. Pod tíhou toho pohledu neodolal a políbil ho. A znovu to bylo tak… Nikdy se toho nebude moci nabažit. Nikdy nebude mít dost.

A pak se Harry konečně dostatečně uvolnil a pohnul se. A svět se se Severusem zatočil, až musel zalapat po dechu. Zavřel oči, ruce měl zapřené po stranách Harryho hlavy, mladíkovy prsty se mu zatínaly do zad. Opustil jeho ústa a po slepu přešel k ušnímu lalůčku a šíji a hrdlu a… Harry mu vycházel vstříc, trhaně ho hladil po zádech, tisknul a povoloval prsty v souladu s jejich pohyby.

Otevřel oči a jednou rukou mu vjel do rozčepýřených vlasů. Ten pohled ho uchvátil. Harry byl bez dechu, tváře zčervenalé úsilím, ústa rozkošně pootevřená, oči volně zavřené, rysy prokvetlé blažeností. Vnímal. Užíval si to. Líbilo se mu to.

Jemné vlnky rozkoše je pohltily a daly vzniknout vlnobití, až se s ohlušujícím třeskem srazily s útesem, jen aby se roztříštily a znovu spojily v jedné dokonalé harmonii. Harry mu zaryl prsty do ramen a roztřásl se mu pod rukama. Jeho prudký výkřik Severus umlčel polibkem, než ho samotného také pohltila extáze.

Zabalili se v objetí a dýchali. A když se zběsilý trysk jejich srdcí už pomalu zklidnil v obyčejný klus, Severus se trochu přetočil a přitáhl si Harryho na sebe.

„V pořádku?“ zašeptal a vtiskl mu lehký polibek do zvlhlých vlasů.

Harry zvedl hlavu a na tváři mu zahrál spokojený úsměv. „Ano. A ty?“

„Jistě,“ odpověděl starší čaroděj. Nepřítomně mu prsty přejížděl po zádech.

Harry si povzdechl a po chvíli pronesl: „Vlastně jsem nikdy nic takového nezažil.“ Mrknul na něj, ale pak se dál zabýval hlazením lektvaristovy hrudi.

„Ani já,“ přisvědčil Severus váhavě.

Harry se na něj znovu podíval, v očích měl vepsané překvapení. „Vážně?“ zeptal se.

„Ano,“ odpověděl Severus a upřel na něj své temné oči, jako by tomu prohlášení chtěl dodat náležitou váhu.

Harry se usmál a povytáhl se pro polibek. Pak ústa opustil a začal si prolíbávat cestu až k Severusovu uchu. „Pak to budeme muset jistě někdy zopakovat, co říkáš?“ zašeptal smyslně, až se z toho Severus zachvěl.

„To jistě,“ zachraptěl v odpověď, než ta hříšná ústa znovu zajal v dlouhotrvajícím polibku.

ooOoo

A/N: Vlastně by to mohl být konec některé ze sérií, ale nijak s žádnou přímo nesouvisí, tak je to nakonec jednorázovka.

Komentáře   

 
0 # Lady Corten 2012-08-08 14:49
Inspirující kousek, právě dopisuji epilog ke Kocourkovi a hádej jakou scénu :D No pokusím se, aby ta má byla aspoň s poloviny tak pěkná jako ta tvoje, uvidíme, co se z toho vyklube. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-08 19:45
My lady, moc se těším:-) Určitě to bude úžasné:-) A děkuji za chválu, to se vždycky pěkně poslouchá:-) :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Mája 2012-08-08 17:08
Děkuji za věnování :roll: Krásně zpracováno, přesně podle mého vkusu. Také mám raději ty pocitové popisy ála Alice. Já se k nim ještě nějakou dobu nedostanu, ale tu stěžejní už mám napsanou do zásoby. Přijde až na konec povídky, která bude mít tak padesát kapitol :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-08 19:47
Ano, tak, o to se vlastně snažím. Alice mi promlouvá do duše a já to někdy vracím nazpět v takových příbězích...
A proto taky ráda píšu krátké věci, protože mám volnou ruku a můžu psát přesně to, co právě chci:-)
Děkuji, Májo, vlastně jsi mě k tomu vyhecovala:-) a pokud se ti to líbilo, pak je mise splněná:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Lachim 2012-08-09 10:39
Děkuju za věnování. Čímpak jsem si to zasloužil? :oops: Bylo to napsané tak akorát. Někdo tu popisnost až přehání. :-) Ode mne se něčeho takového asi nikdy nedočkáš. Tohle mi prostě nejde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-09 10:50
Vlastně jste mě k tomu s Májou tak nějak vyburcovali:-) To bylo pořád - kde máš ten sex, co? Vždyť to umíš, tak ho napiš :-)
A čím sis to zasloužil? Asi to nedokážu vysvětlit, ale vždycky mě dokážeš moc hezky podpořit:-)
Děkuji za komentík!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # leaena 2012-08-09 20:47
:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
+1 # Snarrynka 2012-08-09 21:43
Krásne. Vzalo mi to dych! :oops: A plieskam si čelo o monitor, že som to objavila až dnes. Paty, ty si moja víla! ďakujem... bude se mi moc hezky usínat :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 05:39
A ty jsi královna mých snů:-)
Dívej pozor na svůj monitor, někdo mi prozradil, že rány od hlavy nesnáší právě dobře :-* Děkuji moc, vážím si toho:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vendi_Kačka 2012-08-10 07:25
Vůbec jsem to číst nechtěla, ale jak jsem začala, už nešlo přestat 8)

Dechberoucí, nezvyklé a tak...hledám vhodné slovo...důvěrné?...něžné?...osobní?

Máš můj obdiv, přízeň a sympatie :) šikulka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 07:38
...Možná.
Vendinko, ty velmi inklinuješ k tomu si jednou, možná až za nějaký ten čas, až ti ta představa nebude proti mysli, ten Elysejský klíč přečíst...
A děkuji, vážím si toho!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vendi_Kačka 2012-08-10 09:11
Jééé - krásné oslovení :-*

Já inklinuji k mnoha věcem, o jedné se dokonce brzy dozvíš :D ale zatím je to Tajem.

Na Elysejský klíč se chystám, až mi odpadne práce venku a budu mít víc času na čtení ;-) Zvědavost je prostě silnější než cokoli jiného 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 10:22
Strávíš s tím spoustu času, ale stojí za to:-)
Tak to jsem zvědavá:-) Ale pšt, o ničem nevím:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Claire 2012-08-10 13:49
Krása, jak tady nikdo nic a o ničem neví... to je konspirace nejvyššího stupně! :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vendi_Kačka 2012-08-10 14:08
Víš jakou mi dá práci jenom naznačovat :D a nedat to na blog už teď? :D:D:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 14:20
Hele, děvčátka, pokud máte pocit, že mi tím nechcete nic naznačovat, tak si jděte jinam, jo?:-)
Mimochodem, Vendi, jak dlouho vlastně na tom "pracuješ". Já čekala do včerejška dva měsíce:-) Ovšem stejně jsem nevydržela, kor když někdo prostě "nečte úvody"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vendi_Kačka 2012-08-10 14:28
Dobrá, už ani slovo :D Jak dlouho? Měsíc a kousek ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 14:36
Fajn, slušný výkon:-) To doklepeš, neboj:-) :-*
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vendi_Kačka 2012-08-10 14:53
Teď si nejsem úplně jistá, že vím, o čem mluvím - to máme z toho mlžení :D:D:D :-*
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 14:56
No, jako že to do toho "brzy" vydržíš mlčet:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Claire 2012-08-10 13:54
Nádherné poetické TO. Romantická dušička se nedá zašlapat, a to je moc dobře.
Kromě toho, že se povídka dá číst jedním dechem, ponechává prostor pro vlastní fantazii a představy.
Vážně skvělé, díky. :-) .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-10 14:22
Cestovní tvorba. Nejlepší nápady jsou před usnutí, po probuzení a při cestě vlakem. Kdyby jen cestující věděli, co si to tam čmátám do notýsku:-)
Já a i má romantická duše si toho vážíme:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # dorra1 2012-08-29 10:17
Móóc hezké, citlivě popsané. Tuhle jednorázovku si dovedu představit, jako zakončení spousty povídek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Patoložka 2012-08-29 16:10
Och, děkuji moc, to mně těší! Díky za koment!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # miriam 2016-05-12 20:52
ÁÁÁÁÁch, áách, ááááach, prostě krása! Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
   

Statistiky

Návštěvníci
1680
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3511034
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz

 

   

Všechna práva vyhrazena Patoložce. Stránky vznikly v roce 2012. Kontakt: patolozka86(at)gmail.com