• Aktuálně pokračuje zveřejňování překladu povídky Zkázonosný prach (HP, snarry).
  • Chystá se nový snarry překlad.

Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   
Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

O Patoložce a stránkách

Patoložka

Zajímavá přezdívka, že? Člověk si představuje, co asi za hrůzy se pod ní skrývá a přitom je všechno tak jednoduché. Přezdívka vznikla za mých vysokoškolských studií veteriny, když jsem potřebovala nick pro nějaké fórum. A když jsem se pak rozhodovala, co zvolit do světa Harryho Pottera, nenašla jsem žádnou vhodnou, a tak jsem u ní zůstala. Myslím si, že tohle alespoň nezapomenete.

Co tu najdete?

Povídky, povídky a zase povídky. Krátké, delší, miniaturní, drabblíky, překlady i vlastní, zejména z oblasti snarry. Nemohu si pomoci, ale postava Harryho Pottera v kombinaci se Severusem Snapem mi prostě učarovala. Zaměřuji se na příběhy romantické, humorné, občas i s trochou zamyšlení, ale končící šťastně.

Ve světě fanfiction pobývám od září 2011 a to díky četbě, překládat jsem začala v lednu 2012 a tvořit v únoru 2012. A od té doby se to poměrně naskládalo...

Kde publikuji?

Měla jsem to velké štěstí, že jsem mohla začít na hp.kizi.sk, což je jedna z nejlepších stránek s překlady, co znám. Dále mám účet na fanfiction.net, livejournal.com, dreamwidth.org a vlastní stránky, který byly původně na blogu, než se přesunuly na tuto doménu.

blog

Původní vzhled stránek na blogu. Stránky vznikly na konci ledna 2012 a do 21. 7. 2012 měly návštěvnost 12600 přístupů.

S kým spolupracuji?

Se samými úžasnými lidmi! Začala jsem spolupracovat s Lady Corten a potom se připojila Claire a nakonec Sitara. Betují mé povídky s radostí a neúnavně, za což je velmi obdivuji a jsem jim vděčná. Bez nich by to snad ani nešlo!

Na stránkách dále publikuje Mája, Lachim, Regi a Gleti a já jim za to moc děkuji.

Moje oblíbená díla a autoři?

Zima 2011/2012 byla dlouhá, měla jsem spoustu volného času, a tak jsem přečetla spoustu povídek. A strašně moc jsem si jich zamilovala. A přesto… Když se podívám zpětně, tak na čelním místě zůstává Elysejský klíč od Alice O´Really. Dále zbožňuji všechny překlady autorky Tira Nog a nádherné věci od Tessky a Popo. A nesmím samozřejmě zapomenout na Kámen manželství od Josephine Darcy, škoda jen, že není dokončený.

Kontakt

Pokud byste mi něco chtěli sdělit a internet pro to nebyl vhodným místem, či byste se chtěli na něco zeptat, zde je k dispozici můj mail: patolozka86(at)gmail.com nebo katka.basenji(at)seznam.cz

Nechť se Vám tu líbí.

Pat.

 

 

 

 

   

Vaše vzkazy  

   

Poslední komentáře  

   

   

Fanpolis

 

Hledáte informace o webech, autorech, jejich dílech? Chcete vědět, co znamenají jednotlivé pojmy z fanouškovského světa? Čtěte, zapojte se, doplňujte... pomoci můžete i vy;-)

 

Fanpolis

Skupina Fanpolis na Facebooku

   

openslash

 

Otevřená facebooková skupina zabývající se slashem.

TJCL

Johnlock conspiraci skupina.

   

Statistiky

Návštěvníci
883
Články
1293
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
2269848
   

Toplist

TOPlist

   

RSS

   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz

 

   

Všechna práva vyhrazena Patoložce. Stránky vznikly v roce 2012. Kontakt: patolozka86(at)gmail.com