Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Kdo že za to sakra jako může?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Autorka: Patoložka

Fandom Kuroshitsuji

Humor, no slash

Povídka na téma: „I´m pregnant, young master.“

 

ooOoo

Ciel ještě nikdy neomdlel šokem. Ne. On dokázal v sobě všechny ty nepřístojné pocity potlačit.

Bolest.

Ztrátu.

Překvapení.

I strach.

Emoce v jeho nitru byly obklopeny hradbou nejprve zbudovanou z ohně planoucího prudkou záští, ale postupně přetvořenou do jednolité stěny z ocele. Zachovával chladnou hlavu a byl na sebe za to náležitě hrdý. Však ač tak mlád, držel v rukách nejen pověst svého rodu a k ní náležící otěže k podsvětí, ale i samotného démona, kterého měl ještě na kratším řemínku.

Ano, jeho, Ciela Phantomhive, královnina hlídacího psa, nerozhází žádná maličkost, ať by se týkala výbuchů některých místností v jeho sídle v důsledku přehnaného jednání najatého služebnictva, řešení krvavých a krutých zločinů po celé Anglii či snad delikátních záležitostí z milostných avantýr britských aristokratů.

Nic ho nemohlo šokovat.

Na vše byl připraven.

Ano.

Za svůj třináctiletý život už toho zažil přece přehršel…

Tak jak to, že teď leží na holé zemi, jeho zahradník ho ovívá svým slaměným kloboukem, kuchař ho podepírá pod bedry a služebná mu chvějivou rukou nabízí sklenici vody, zatímco Sebastian, právě ten Sebastian, jeho komorník a démon v jednom, stojí v pozadí a potutelně se na něj usmívá?

„Se-Sebastiane…?“ dostane ze sebe a i přes určitou zastřenost jeho slabého hlasu je slyšet podtón naléhavosti a pánovitosti.

„Ano, mladý pane?“ odpoví okamžitě muž v černém.

„Co se to…?“ začne mladý šlechtic, ale nedopoví; modré oči rozšířené nevěřícností, když si uvědomí, jak se to všechno předtím seběhlo. Jak svého démona načapal v kuchyni při slízávání polevy na jeho oblíbeném dortu, jak po něm okamžitě požadoval vysvětlení, jak se Sebastian ani nenamáhal vykrucovat, neboť on – jak tvrdí – nikdy nelže, a jak mu do očí sdělil tu jednu jedinou větu, která ho tak zprudka a téměř fyzicky udeřila do obličeje, že se ocitl na zemi.

Sebastian se k němu začne přibližovat jako plížící se kočka, Mey-Rin zděšeně uskočí, až skoro převrhne všechny talíře na stole za sebou, zatímco Finnian udělá jejich komorníkovi prostě místo spěšným krokem do strany. A Ciel, stále podepíraný Baldroyem, není schopen ničehož víc než nezakrytým okem, nyní podobně velkým jako modrý porcelánový šálek, hledět na postavu svého démona, stále zcela dokonale štíhlou jako v prvním dni, kdy se setkali, a pak na jeho bledou tvář, to když je už tak blízko, že jeho obličej a splývavé vlasy zakrývají výhled na vše ostatní.

„Ale ale, mladý pane…“ zapřede tím svým hlubokým hlasem Sebastian a rukou stále ještě bez rukavice zlehka prohrábne jeho kštici, jako by byl neposlušným dítětem, „snad jste si nemyslel, že náš druh prostě vyskakuje z tmavých koutů jako kdejaká zapomenutá bloudící duše? My jsme stejně jako všechny myslící bytosti rozeni spojením esencí dvou. Takže…“ odmlčí se a zadívá se na něj svýma očima tak pronikavě, až mu začnou rudě zářit, jak nechává vyniknout svou démonickou podstatu, a pak, když se modrá zornice rozšíří ještě víc, spokojeně zašeptá: „…nedojde-li mezitím k završení naší smlouvy, uvidíte v době podzimní rovnodennosti, kdy všechno ostatní umírá, jen my zůstáváme v poklusu… jak by lidé řekli ‚zázrak zrození´ …Nemyslíte, že to pro vás bude zajímavá zkušenost, můj pane?“

A tehdy, v tu chvíli, Ciel omdlí znovu, aniž by se stihl rozčílit, běsnit či požadovat odpovědi. Všeobjímající poklidná temnota je jistě lepší, než ke všemu tomu ještě zjistit:

A KDO ŽE ZA TO SAKRA JAKO MŮŽE?!

…Pevně doufaje, že v tom nemá prsty žádná rudovlasá smrtka.

 

KONEC

Komentáře   

 
0 # Vithra 2015-08-17 19:35
:lol: :lol: :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Vithra 2015-08-17 19:43
Bude prosííííííím pokračováááníí? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
   

Statistiky

Návštěvníci
1680
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3510056
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz