Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Hybridi

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Hybridi

Autorka: Patoložka

Fandom Constantine (film z roku 2005)

Drabble, 200 slov

 

ooOoo

Neměl ten zvuk rád. Zašustění křídel a pak to jemné plesknutí bosých nohou o zem. Nemohl říct, jestli to bylo horší než lomoz prašivejch démonů. Bylo to prostě jen… stejně na prd. Protože i andělé byli mezi hybridy pěkná pakáž. Stylová, to se jim muselo nechat, ale stále pakáž. Tvářili se nadřazeně, chovali se nadřazeně, byli… nadřazení. Vždy nad ním, o brko před ním, ten jejich tajemnej úsměv protínající líbezné tváře jen pro to, že přičichli k oblakům ze shora. K těm, ke kterým se on nikdy ani nepřiblíží…

Ale co… zatím žije, pravda. Chodí. Dýchá. A když na to přijde… stále dokáže těm nadpřirozenejm parchantům pořádně nakopat zadky.

John se ušklíbne, vyfoukne obláček šedivého kouře přímo před sebe, až to Gabrielovi trochu pocuchá ty jeho zvlněné světlé prameny a sebejistotu v očích nahradí jiskřička podrážděnosti. Dnes žádné pakty nebudou, o duši přišel tak jako tak, tak co by jim to ulehčoval, kreténům.

„Polib si, Gabrieli,“ uleví si, zatímco se už k němu už bez zájmu otáčí zády.

Anděl se za ním dívá, na rtech se zvolna znovu zformuje pousmání. „Tak zase někdy, Johne…“

Nezdrží ho to, ale na pravačce se mu ten prostředníček jistojistě pozvedl sám od sebe.

 

   

Statistiky

Návštěvníci
1680
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3511040
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz