Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Ashes of Armageddon - Zkázonosný prach 45

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Ashes

Ashes of Armageddon - Zkázonosný prach

Kniha druhá – Prázdnota

Autor: Emily Waters; Překlad: Patoložka; Beta-read: Lady Corten, Sitara

http://www.hpfandom.net/eff/viewstory.php?sid=28048

Angst/Tragedy, Drama, Mystery/Suspense, Hurt/Comfort

VAROVÁNÍ: pro dospělé, násilí, sexuální situace a praktiky, znásilnění, smrti postav, odchylky od charakterů, slash

 

This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended. This fanfiction was written by Emily Waters, czech translation was created by Patolozka.

ooOoo

PP: Tak, toto je jedna z mých nejoblíbenějších kapitol. Kdoví, jestli ne nejoblíbenější. Snad se vám bude líbit ;-)

 

 

Kapitola 45 - Rozpaky

 

O několik hodin později se Severus probudil s pocitem Harryho rtů na svých. Otevřel oči. Harry klečel vedle postele a něžně ho líbal, i když to bylo spíš jako závan vánku než jako polibek.

 

„Jsi tu,“ zašeptal mladší muž s naprostým požitkem. „Vzbudil jsem se a ty jsi byl pořád tady.“

 

„Myslím, že jsem naznačil, že budu,“ odpověděl Severus.

 

„Tak tedy dobré ráno,“ pronesl Harry. „I když… pro tebe spíš dobré odpoledne.“

 

Severus se lehce odtáhl a posadil se. Byl trochu unavený a jeho tělo bylo naprosto zmatené ohledně denní doby. Stále se cítil nejasně rozpačitě z toho svého předchozího vzplanutí, ale Harryho nespoutané nadšení mu pomohlo utišit emoce.

 

Harry ho s obavami pozoroval. „Nezpůsobil jsem ti v práci problémy, že ne?“ zeptal se.

 

„Ne. Být vedoucím oddělení má své výhody,“ odvětil Severus samolibě. „A mimoto si mohu zcela legálně vybrat několik dní v měsíci pro práci v terénu.“

 

Harry se potěšeně zasmál. „Technicky to asi práce je. Myslím tím… budeš muset celou oblast ohodnotit a osobně se ujistit, že je vhodná pro páření… ehm, chov kokatrisů,“ dodal spěšně.

 

„Přesně,“ odpověděl Severus zcela vážně.

 

„Snídani?“ nadhodil Harry.

 

„Jistě,“ potvrdil Severus. „Přál bych si jednu napůl spálenou ovesnou kaši a sklenici mléka.“

 

„Už se to nese. Půjdeš se osprchovat?“

 

„Dobře.“

 

Severus se vzdálil do koupelny a vynořil se z ní o patnáct minut později, zcela oblečený ve svém hábitu, jen aby našel kuchyňský stůl prostřený na snídani, s ovesnou kaší (tentokrát nespálenou) a studeným mlékem.

 

Jedli v tichosti, ale Harry jeho směrem vysílal poněkud plaché pohledy.

 

„Co je?“ zamumlal Severus.

 

„Můžu ti udělat čaj?“ nabídl mu Harry.

 

„Úžasné,“ protáhl Severus opovržlivě, „tvé schopnosti mě ohromují každým dnem.“

 

Harry se rozesmál nahlas, sklidil nádobí a zapnul konvici. Pak Severusovi věnoval další ostýchavý pohled a usmál se.

 

„Co!“ vyštěkl Severus a okamžitě si začal prohlížet svou košili. „Vím zcela určitě, že nemám na oděvu žádné ropuší vnitřnosti, takže proč na mě pořád tak zíráš?“

 

„Sluší ti to, to je všechno,“ nadhodil Harry tiše.

 

„Blbče,“ utrousil Severus nevěřícně.

 

Harry pokrčil rameny a začal připravovat čaj. Severus ho užasle sledoval. Ranní slunce protékalo oknem a celý domek byl obklopen světlem a teplem. Harry se pohyboval lenivě, nespěchal a celé jeho tělo jakoby vyzařovalo teplo a laskavost. A když mu pak Harry věnoval další láskyplný úsměv, Severus ho váhavě opětoval, náhle přemožený náklonností k tomuto mladému muži, který ho slepě miloval a dělal si o něj starosti s tak nevázaným nadšením.

 

Všechno to teplo a světlo mu připomnělo nádraží King´s Cross a Severus nakratinko zauvažoval, jestli třeba v určitou chvíli nezemřel – ať už v Chroptící chýši či v Godrikově Dole – a jestli se neocitl v posmrtném životě a nedostal tuto mladou, oddanou duši, která se u něj držela a starala se o něj, něco jako za odměnu… Ale pak ho ta myšlenka uvedla do rozpaků, a tak ji rychle odehnal.

 

„Já… říkal jsem si…“ zamumlal Harry a otočil se k němu tváří, „cítíš to… stejně? Líbí se ti, jak vypadám?“

 

Severus se v duchu ušklíbl, nechtěl přiznat ani sám sobě, jak moc ho tento mladý muž, který ho tak drasticky předstihoval, alespoň co se fyzického vzhledu týkalo, přitahuje.

 

„To je těžké říct,“ odvětil sarkasticky. „Koneckonců, ty´s ze mě viděl daleko víc, než já z tebe.“

 

Litoval svých slov, jakmile je vypustil z pusy, a ještě víc, když sebou Harry cuknul, jakmile je slyšel. Ale dokonce, i když Harryho tvář přeťal stín lítosti, nezačal se překotně omlouvat, ani to nevypadalo, že by se urazil. Namísto toho na Severuse hleděl neutrálně a trochu vyzývavě. „Říkáš, že bys chtěl vidět, jak vypadám?“

 

Severus překvapeně pozvedl obočí, opřel se na židli a překřížil paže na prsou. „Pročpak?“ vybídl ho. „Nabízíš mi, že se tu svlékneš do naha a předvedeš mi své tělo?“

 

Harry se usmál, i když jen zlehka, a na tvářích se mu objevily červené skvrny. „Možná,“ hlesl vyhýbavě. „Chceš to?“

 

Severus se pobaveně zasmál. „A co? Uděláš to? Prostě tak? Beze vší romantiky? Bez čokolády a bez růží?“

 

Harry zrudnul ještě víc. „Proč se ptáš? Přinesl´s snad s sebou nějaké růže?“

 

„Obávám se, že ne,“ odpověděl Severus a celou dobu se přitom ušklíbal.

 

Harry vykouzlil stejný úšklebek. „Máš nějakou čokoládu?“

 

Severus se tiše zasmál, zašmátral v kapsách svého hábitu a začal hledat – než nakonec vytáhl malou krabičku s čokoládovou žabkou.

 

Harry doširoka rozevřel oči. „Kdo jsi a co´s provedl se Severusem Snapem?!“

 

Severus se zamračil. „To bylo pro Huga!“ zavrčel a začal krabičku uklízet zpátky.

 

„Tak to tedy ne. Dej to sem!“ dožadoval se Harry a Severus mu krabičku hodil. Harry ji bez námahy chytil a otevřel. Vytáhl žabku ven, olízl ji a pak se do ní zakousl, zatímco ho Severus pozoroval, najednou rozrušený tím neuvěřitelně zvrhlým způsobem, že daroval čokoládovou žabku – sladkost pro děti – svému bývalému, o dvacet let mladšímu studentovi, aby ho přiměl se před ním svléknout.

 

Harry dojedl, vychutnal si každý kousek, a nakonec si olízl rty.

 

„Nuže,“ zauvažoval, „teď zřejmě nastal čas, abych splnil svou část dohody.“ Zvedl ruce ke své košili a rozepnul ji, zatímco ho Severus sledoval, uhranutý, když se před jeho očima odhalovalo to dokonale osvalené tělo. Harry košili klidně složil a přehodil ji přes opěradlo židle, než po Severusovi střelil radostným úsměvem.

 

„Harry,“ zamumlal Severus a chytil ho za zápěstí, „přestaň.“

 

Harry na něj hleděl s otázkou v očích.

 

„Omlouvám se,“ vyjádřil se Severusi tiše. „Často dřív mluvím, než myslím. Nechci tebou manipulovat, nebo tě nutit k něčemu, co bys jinak neudělal.“

 

Harry zavrtěl hlavou. „Ne, to je v pořádku. Myslím tím… pokud mě chceš vidět, rád tě nechám.“

 

Severus se jemně zasmál a stáhl své ruce z Harryho. „V tom případě tedy, prosím, pokračuj.“

 

Harry přikývl. Rozepnul si pásek, nechal sklouznout kalhoty spolu se spodním prádlem až dolů ke svým kotníkům a pak z nich vystoupil a přešel přímo před Severuse.

 

Severus, který stále ještě seděl, cítil, jako by bylo jeho povinností odvrátit zrak, ale nedokázal se k tomu přinutit. Beze studu a bezhlesně hleděl na jeho svalnaté paže a hruď, na ztvrdlé bradavky, útlý pas a pak… jeho oči následovaly pěšinku z tmavých chloupků vedoucích od Harryho podbřišku do jeho slabin, aby uctily jeho zcela ztopořený penis.

 

Když Severus nakonec našel svůj hlas, tiše se zeptal: „Mohu se tě dotknout?“

 

„Jistě,“ potvrdil Harry, „jak jen chceš. Nemusíš se ani ptát.“

 

Severus spočinul rukou na Harryho boku, lehce ho hladil bříšky prstů. Harry se trochu chvěl a lapal po dechu, když ta bříška přejížděla podél tmavých chloupků na jeho břiše, aniž by se dotýkala jeho erekce.

 

„Líbí se ti to?“ vyzval ho Severus.

 

Harryho penis s sebou divoce zacukal.

 

„To můžeš říct sám,“ zašeptal Harry a zněl lehce zemdleně.

 

Severus se postavil a obešel ho. Položil mu ruku na záda. Harry vydal blažený povzdech a přimkl se do toho doteku.

 

Severus dvěma prsty přejížděl po Harryho zádech, dolů podél páteře, až skončil na jeho bedrech. Harryho tělo vyzařovalo teplo, s každým polaskáním se lehce otřásalo. Severus přitiskl své rty na zadní část Harryho krku.

 

„Ach,“ zamumlal Harry a mimovolně zvedl ruku, jako by chtěl automaticky odpovědět tím, že se začne dotýkat sám sebe.

 

Severus se okamžitě přesunul, jemně Harryho ruku zachytil, prsty obkroužil kolem jeho zápětí.

 

„Pane Pottere,“ pronesl pobaveně a jen se špetkou výsměchu v hlase, „hodláte tady před svým starým profesorem onanovat?“

 

„To rozhodně ne,“ odvětil Harry a očividně se snažil znít popuzeně. „Jak vás vůbec mohlo něco takového napadnout?“

 

Severus stále svíral Harryho zápěstí, zatímco druhou rukou zamířil znovu dolů na jeho břicho, čímž z Harryho rtů vydobyl další zalapání po dechu. Harryho tělo se začalo divoce třást.

 

„Měl bych… jít… do… ach… sprchy,“ huhlal Harry nesouvisle.

 

„Opravdu?“ zašeptal Severus, propustil Harryho zápěstí, aby ho neomezoval, a znovu spočinul pravou rukou na jeho boku. „Proč takový spěch?“ Pak opět přitiskl rty na Harryho týl a začal ho tam líbat, tentokrát prudčeji, jazykem kmital po Harryho kůži. Zvedl druhou ruku a dovolil si bříšky prstů přejíždět po Harryho bradavkách. Vzal jednu mezi prsty a jemně ji mnul.

 

„To je… Já… Ách…!“ vykřikl Harry ostře. Jeho tělo s sebou divoce zazmítalo a pak na vteřinu či dvě zcela ztuhlo. „Nevadí,“ zachraptěl Harry a zněl zcela pokořeně, „příliš pozdě.“

 

Severus sklouzl rukou na Harryho břicho a níž, jen aby tam našel ochablý penis, na kterém lpěly stopy semene.

 

„Promiň,“ zašeptal Harry, „obvykle… to nedělám… Vlastně, jsem to neudělal nikdy,“ dodal spěšně.

 

„Že bys vyvrcholil z prostého doteku?“ zeptal se Severus, aby si to vyjasnil, navzdory všemu pobavený celou situací.

 

„Jo,“ zamumlal Harry, „promiň.“

 

Severus ho obešel a postavil se k němu tváří v tvář. Harry měl zarudlý obličej a na čele se mu shromažďovaly kapičky potu. Severus objal jeho tvář rukama a starostlivě na něj pohlédl.

 

„Neuvedl jsem tě do rozpaků, že ne?“ zeptal se něžně. „Protože to nebylo mým záměrem.“

 

„Myslím, že jsem uvedl do rozpaků tak leda sám sebe,“ odvětil Harry rezignovaně a pak se usmál. „Ale stálo to za to.“

 

Severus poté zcela impulzivně, hledě na Harryho s prohnaným, vlčím úšklebkem, zvedl prst potřísněný Harryho semenem ke svým rtům.

 

Harry zuřivě zavrtěl hlavou. „Nedělej to…“ požádal ho nepřesvědčivě.

 

„Och?“ nadhodil Severus s úsměvem, „můj pán mi zakazuje, abych ho ochutnal? Je to snad nějaké mimořádné privilegium,“ dobíral si ho, „které bych si měl zasloužit?“

 

Harry na něj zíral s údivem. „Jsi… jsi hrozný!“ obvinil ho. „Jen nechci, aby ses urazil.“

 

Severus nechal mléčně bílou kapku dopadnout na svůj jazyk, aby ochutnal tu nahořklou, lehce kovovou chuť semene mladšího muže.

 

„Nu, chuť to není nepříjemná,“ pronesl nakonec a díval se při tom přímo na Harryho. „Daleko lepší než sliny polovida.“

 

Harry zavrtěl hlavou a odvrátil se. Severus ho sledoval se zalíbením a jen s drobným bodnutím viny. „Jsi v pořádku?“ zeptal se pak tiše.

 

„Z větší části ano,“ odpověděl Harry, zněl trochu naštvaně a trochu pobaveně zároveň. „Mohl jsi mi to ulehčit, víš?“

 

„Jak?“

 

„Tím, že bys připustil, že máš neskonale talentované ruce a tohle… že se stalo kvůli tvému neodolatelnému kouzlu a ne kvůli nedostatku mé sebekontroly.“

 

„Nuže,“ ušklíbl se Severus, „nepochybně to tak bylo.“

 

„Ano.“

 

„Tato mladá hvězda kouzelnického světa by přece nikdy nedosáhla orgasmu jen tak, jedině, kdyby to způsobilo něco naprosto dechberoucího.“

 

„Přesně.“

 

Severus vzal Harryho tvář znovu do dlaní a jemně ho políbil, ochutnával stopy čokolády stále ulpívající na Harryho rtech a nakonec ho propustil.

 

„Přebírám za to plnou odpovědnost,“ prohlásil pak vyrovnaně. „Celé je to moje chyba.“

 

„Úplně,“ zabručel Harry, sehnul se a posbíral si své oblečení. „Jdu do sprchy.“

 

Komentáře   

 
0 # Mája 2014-12-05 08:31
Tak to bylo naprosto skvělé. Severus sarkasticky žertuje a přitom se stále víc přesvědčuje, jak moc ho Harry miluje. Snad mu to pomůže k tomu, aby se do toho vztahu trochu uvolnil. :heart:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Achája 2014-12-05 10:08
:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Lisbeth2 2014-12-05 13:09
Páni Severus se nám rozjel. :D Parádní kapitola..:) Mám ráda ty dva, když jsou spolu spokojení. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # pajka 2014-12-05 16:40
Bože, tohle byla prostě nádherná část! :heart: Jak bylo psáno v textu: vyzařovalo teplo a laskavost...tak přesně takový byl můj pocit z této kapitoly! Severus na hranici mezi něhou a sarkasmem a Harry tak oddaný...Prostě úžasné!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Lachim 2014-12-09 23:09
Vyvíjí se to dobrým směrem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # arkama* 2014-12-10 19:33
wuááááá , paráda, ani neviem, čo mám napísať! Po toľkých kapitolách :-x , sme si už aj my aj oni zaslúžili trochu :heart: . Dík
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Profesor 2015-01-07 21:17
Hezká kapitola.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Profesor 2015-01-07 21:18
Vyvíjí se to dobrým směrem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Tesska 2017-02-09 19:27
:D Pobavili sme saaa :D Joooj, oni sú proste zlatí spolu. Teším sa na ďalšiu :) :heart:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
   

Statistiky

Návštěvníci
1680
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3510038
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz